WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret Yazılımı Paketi

Modern ve Şık Tasarım Full Responsive (Mobil Uyumlu) Gelişmiş Müşteri Paneli Online Sipariş ve Tahsilat

Anasayfa Hazır Web Paketleri E-Ticaret Yazılımı Paketi

E-Ticaret Yazılım Özellikleri

Mobil uyumlu ve esnek tasarım
Eticaret sisteminin tasarımı Wordpress alt yapısını kullanılarak oluşturulmuştur.

Kullanıcı Dostu Kolay Kullanım Ürün yönetimi ve sipariş yönetimlerinin kullanıcı dostu olması çok önemlidir. E-ticaret sitenizi kullanıcı dostu arayüzü sayesinde hızlı ve çok kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Tam Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Url rewriting(sayfa adlandırma) , Meta yönetimi, arama motoru dostu teknik kodlama, webmaster tool ve analiytcs entegrasyonu, vb. gibi bir çok özellik sayesinde arama motorlarında hep bir adım önde olacaksınız. 

Gelişmiş kategori ve ürün yönetimi Kategori yönetimi ve o kategoriye bağlı ürünlerin kullanıcı dostu admin paneli sayesinde kolaylıkla yayınlayıp, güncelleyebilirsiniz. Alt alta  istediğiniz kadar kategori, alt kategori ve alt dallarını tanımlayabilirsiniz.

Sürekli geliştirilen altyapı EWT ekibinin sürekli geliştirme faaliyetleri kapsamında e-ticaret sitenizde yeni teknolojik güncelleme ve geliştirmeleri kullanabilirsiniz

Ücretsiz Teknik Destek ve Eğitimler Fazla desteğe ihtiyacınız olmayacak ama yine de destek ekibimizden istediğiniz zaman telefon ya da e-posta ile destek alabilirsiniz.

Google Yönetim Araçları Arama motorlarında daha üst sıralarda bulunabilmeniz için gereken yönetimsel araçları içerir. Search Console - Analytics entegrasyonu, akıllı meta tanımlama, adres biçimlendirmesi, site haritası, sipariş takibi vb.

Güvenli Altyapı E-ticaret sitesi sisteminin altyapı güvenliği, yedekleme hizmetleri ve ödeme sistemlerinin güvenliği bizim için en önemli unsurdur. Güvenlik açısından kusursuz olan bu sistem ile gönül rahatlığıyla ürünlerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz.

Toplu Mail Gönderimi (Opsiyonel) Siteniz üzerinden kampanya, duyuru ve özel günlerinizde toplu e-mail gönderimi gerçekleştirebilirsiniz. Toplu e-mail gönderim limitleri ile ilgili detaylı bilgiyi satış temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Gelişmiş Sosyal Medya Entegrasyonu(Opsiyonel) Facebook connect(facebook ile bağlanma), facebook like button, facebook, twitter, friendfeed'de paylaşım, fırsatların facebook'da yayını, Instagram entegrasyonu ile sosyal medyada da ürünlerinizi pazarlayın...

Güvenli Ödeme seçenekleri 3d secure, sanal pos, mobil ödeme, Shopier entegrasyonu, havale ve eft ödeme seçenekleri ile istediğiniz ödeme entegrasyonunu sitenizde kullanın. Paneliniziden aktifleştirebileceğiniz Shopier sistemi ile bankalara  başvurmadan 6 bankanın sanal posunu sitenize entegre edebilirsiniz. Farklı Ödeme sistemleri için ek ücret talep edilmektedir.

Zengin entegrasyon seçenekleri (Opsiyonel) Sms entegrasyonu, Ürün portallarına entegrasyon, sosyal medya entegrasyonları ve diğer xml entegrasyonları dilediğiniz zaman hizmetinizde... (Ek Ücret)

Havale / Kapıda Ödeme Sistemi Kredi kartı ile ödemenin yanı sıra sitenizde alternatif ödeme seçenekleri ile de ödeme alabilirsiniz. Banka ve hesap numaralarınızı tanımlayarak Havale / EFT ile ödeme kabul edebilirsiniz. Ek olarak dilerseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile de ödeme kabul edebilirsiniz.
 
WhatsApp Sipariş (Opsiyonel) WhatsApp sipariş modülü ile ziyaretçileriniz sitenizdeki WhatsApp ikonuna tıklayarak sizinle hızlıca iletişime geçebilirler.
 
Mobil E-Ticaret Sitesi E-ticaret siteniz tüm mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışır. Müşterilerinize masaüstünde olduğu gibi tablet ve cep telefonları üzerinden de mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.
 
256bit SSL Güvenlik Sertifikası (Opsiyonel) Kredi kartlı işlemlerinde bilgi güvenliği için her IdeaSoft kullanıcısı firmanın alan adına (www.sizinsiteniz.com) özel olarak 256-Bit SSL sertifikası ücretsiz olarak kurulmaktadır. Her firmaya özeldir. Paylaşımlı SSL kullanılmaz.
 
XML Entegrasyonları (Opsiyonel) Ürünlerinizi ve bilgilerini sitenize ya da dışarı aktarmanızı sağlar. XML modülünü, tedarikçilerinizden ürün alırken ya da ürünlerinizi başka bir siteye aktarırken kullanabilirsiniz.
 
Trendyol Entegrasyonu Trendyol'da bulunan mağazanız ile e-ticaret sitenizi entegre etmenizi sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Trendyol'a tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan birkaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyoruz.
 
N11, Hepsiburada, GittiGidiyor Entegrasyonu(Opsiyonel) EWT tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin N11, Hepsiburada, GittiGidiyor'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi N11, Hepsiburada, Gittigidiyor platformlarına tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan birkaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyoruz.
 
Amazon Entegrasyonu(Opsiyonel) EWT tarafından geliştirilen ve müşterilerimizin Amazon'da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi Amazon platformuna tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan birkaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyoruz.
 
 
Önemli NOT: Bazı entegrasyonlardan ek ücret taep edilebilir .

Kurulum Talimatları

KURULUM;

  1. Dosyalarınızı ftp'nize aktarınız.
  2. Hosting panelinizden yeni bir veri tabanı oluşturunuz.
  3. Kurulum dosyasında bulunan 'scriptadi.sql' dosyasını, oluşturduğunuz veritabanına aktarınız.
  4. system/baglan.php dosyasında, veri tabanı bilgilerinizi girerek web sitenizi aktif edebilirsiniz.

ÖNEMLİ;

  • Yazılımımız en düşük 7.2 PHP sürümü ile çalışmaktadır.
  • İletişim formları, SMTP bilgilerini girmediğiniz taktirde çalışmaz.

ADMIN GİRİŞ BİLGİLERİ (Standart);

  • Admin Paneli : İletişime geçiniz
  • E-Posta :
  • Parola :
Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Gelişmiş Müşteri Paneli

Online Sipariş ve Tahsilat
- Php 7.2 ve üzeri.

- Apache Mod_Rewrite

Linux / cPanel Önerilir.